Youtuberiai.lt Oficialiai atsidarė! Pirmos savaitės apžvalga.

Įkelta naujiena: 2018.10.15

Džiaugiamės oficialiu atsidarymu, ir norime pasidalinti ispuždiais.

Po ilgų darbų ir ilgų apmąstymų kaip turėtu veikti sistema, viską padarėme ir pristatome jums Youtuberiai.lt svetainė, buvo daug kliūčių ir daug kas nesigavo, bet idėja nugalėjo iki tol kol tai netapo veikianti sistema. Tikimės kad žmonėms patiks šita svetainė, ir ji padės youtuberiam susirasti auditorija o žiūrovams susirasti mėgstamų kanalų.

Kodėl būtent Youtube platforma?

Viskas paprasta, Youtube didžiausias video hostingas pasaulyje, Lietuvoje mažu žingsnių Youtube turinys pradeda kurtis, norime padėti youtuberiams tiėk žiūrovams surasti vienas kitą. Bet turimė planų atidaryti vieną bendrą didelį projektą, kurioje būtų ne tik Youtube bei ir Twitch, Instagram. Planuojame padaryti viską viename kur būtų sujungta visi socialiniai tinklai ir žmogui išsirinkti ką ir kur žiūrėti butu tikrai lengva. Dar nežinome kada pradėsime kurti kitų platformų svetainės, kol ne esam įsitikinę, kad youtuberiai.lt svetainė stabiliai

Kodėl nusprendėte sukurti tokia svetaine?

Minejome, kad Lietuviu Youtube turinys dar tik pleciasi, youtuberiai kažkurie greitai demotyvuojasi nesulaukiant peržiūrų, nusprendėme tai pakeisti sugalvojome sistema, kad youtuberiai keistusi savo žiūrovais, youtuberis a reklamuoja youtuberiai.lt svetaine taip pat ir youtuberis b reklamuoja musu svetaine tokiu būdu jie apsikeičia žiūrovais. Nereikia youtuberiams investuoti dideliu pinigu į reklamavimą savo kanalo ar video užtenka atlikti maža funkcijų sąrašą ir jau galės pradėti keistis žiūrovais su kitais blogeriais. Tokiu būdu norėjome padėti blogeriams surasti savo auditorija, ir nemesti tai kas jiems patinka.

Žymos :

Youtuberiai.lt, Oficialus, Atsidarymas, Interviu