YouTube SEO kaip optimizuoti video informacija, kad ji pasiektu paieškos algoritmai ir jūsų pozicija butu aukštesne

Įkelta naujiena: 2019.05.01

YouTube paieškos algoritmo veikimo principas

Niekas pilnai nežino kaip veikia YouTube paieškos algoritmas, bet dauguma YouTuberiu eksperimentavo ir yra keletas tikrai geru patarimu kaip iškelti jūsų vaizdo įrašą į paieškos rezultatus. Pirma tai reiktų kuo daugiau informacijos surašyti visur kur tik įmanoma tai butu išsiskiriantis pavadinimas, vaizdo įrašo detalus aprašymas, tag'ai, galinis ekranas, korteles, subtitle, miniatiūra. Duosime elementarų pavyzdį yra du nauji Youtube kanalai ir abudu įkelia panašios tematikos vaizdo įrašus su panašiais pavadinimais, pagal paieška bus aukštesnis tas vaizdo įrašas kuriame geresnis SEO. Kaip pagerinti savo vaizdo įrašu SEO? Pirma turėtumėte sugalvoti išskirtini pavadinimą kodėl tai svarbu? Todėl, kad yra konkurencija raktažodžių ir aukštesniu Youtube kanalu negu jūsų tokiu atveju busite žemose pozicijose. Kaip pavyzdys "Darėme ice bucket challange" "Susilažinome ir kaip mums sekėsi daryti ice bucket challenge" Kodėl pirmas pralaimėtų vaizdo įrašo pavadinimas? Jis yra sulietuvintas jame daugiau informacijos ir daugiau raktažodžių. Antra ką reikėtų būtinai padaryti tai sukurti didelį aprašymą apie vaizdo įrašą, kad būtų naudojama kuo daugiau žodžių iš vaizdo įrašo pavyzdžiui susilažinome su draugais padaryti ice bucket challange ir asmeniškai man nelabai sekėsi, nes t.t. tokiu būdų jus pateikiate daugiau informacijos pavadinimas susilažinome ir kaip mums sekėsi daryti ice bucket challenge ir aprašyme panaudojome tokius žodžius kaip susilažinome, sekėsi. Tokiu būdų jau jūsų vaizdo įrašo pozicija bus aukštesne negu kitu ieškant Youtube paieškos sistemoje. Žinoma reikėtų nepamiršti apie žymas kitaip tag'us juos aprašyti irgi reikėtų lygiai taip pat kaip aprašymą kuo daugiau raktiniu žodžiu, kaip "susilažinome, sekėsi, kaip man sekėsi ice bucket challange susilažinimas, ir panašiai" tokiu būdų išeina tris aprašymai kurie turi papildyti vienas kita ir taip jus busite aukštesnėse pozicijose.

Kaip kelti vaizdo įrašus patarimai

Pirma ką žmones mato tai miniatiūra ir pavadinimą, tai sumontavus vaizdo įrašą turite pirma sugalvoti pritraukiančia miniatiūra gerai butu joje atvaizduoti ką jūs darote vaizdo įraše bendrai vienoje nuotraukoje. Tuomet reiktų pagalvoti apie įrašo pavadinimą reikia konkrečiai apibūdinti apie ką video yra jeigu kanalas yra jaunas geriau naudoti mažiau konkurencingus raktažodžius geriau būti pirmuose vietose kur mažiau žiūrovu negu kur daug žiūrovu, bet jūsų neranda, nes esate žemose pozicijose. Galite naudoti taip vadinama clickbait tai nėra blogai, bet žmogus užėjęs į vaizdo įrašą vargu ar pasiliks ilgam. Nepamirštame aprašyti kas yra vaizdo įraše aprašyme ir žinoma parašyti kuo daugiau žymų. Kuo konkrečiau aprašysite savo vaizdo įrašus tuo tinkamesni žiūrovą surasite, tuo ilgesnes bus video peržiūros YouTube tai mėgsta ir jūsų kanalo reitingas kils geriau 100 peržiūrų kurie pažiūri 80% jūsų video laiko negu clickbait žmogus pažiūrėtų 10% tokiu būdų jūsų statistika būtų labai žema.

Programos kurios padės karjeros pradžioje.

Siūlome iškarto atsisiųsti VidiQ google chrome pluginas su juo pagalba jūs galėsite lengviau rašyti raktažodžius žiūrėti raktažodžiu konkurencija ir rodo ar viską teisingai esate surašę ir įkėlė.
Video montavimui siūlome šias programas Sony Vegas, Adobe premiere, Adobe After Effects, Blender, DaVinci, iMovie.

Žymos :

Youtube optimizuoti video, SEO, Patarimai, Programos, Kaip pakilti į viršų, VidiQ, Sony Vegas